Anna Šmídová Partners Praha

A TÝM

Naše služby

S NÁMI VYROSTETE

Chceme, aby se klienti s námi měli lépe než bez nás. Proto nabízíme:

  • Dokonalý přehled o trhu a všechny produkty na jednom místě
  • Řešení na míru
  • Komplexní servis
  • Nulové spamování nevyžádanými nabídkami
7 let v oboru
504 klientů
50 obchodních partnerů

Spolupráce s námi

Efektivně propojujeme nabídku desítek finančních institucí na trhu se službou nezávislého finančního poradenství.

Analýza

Ptáme se a posloucháme, abychom mohli připravit bezchybný osobní finanční plán.

Poradenství

Představíme finanční plán a v něm zahrnuté produkty, které po společné domluvě zrealizujeme.

Servis

O klienty se staráme dlouhodobě dle jejich aktuálních potřeb.

Reference

Naše klienty posloucháme, abychom přesně věděli, co chtějí. Jejich spokojenost je nejlepší doporučení.

Claudia - Studentka VŠ

Ve spolupráci s Aničkou jsem se naučila především správně komunikovat. Pocit zodpovědnosti mě učil dělat věci nejlíp, jak dokážu a vzbuzoval ve mě zároveň touhu podat co nejlepší výkon. Dále si odnáším spoustu znalostí nejen v oblasti produktů ale především fungování finančního trhu. Vnímám to jako důležitý start do života a jsem vděčná, že teď vstupuji do života vybavená nejen znalostmi ale především zkušenostmi.

Adam - Student OA

Se stáží u Aničky v týmu jsem byl nad míru spokojen. Dostal jsem možnost nahlédnout na různé typy schůzek. Viděl jsem náborovou schůzku s novými kolegy, servisní schůzku se stávajícími klienty, poslechl jsem si týmové porady a měl jsem možnost navštívit také dva semináře v rámci Trainee akademie. Během stáže jsem si také vyzkoušel připravit několik podkladů pro klienty. Nejdůležitější pro mě bylo nabíraní zkušeností v rámci obchodního jednání. Rozhodně nešlo o klasickou stáž, kde nosíte kávu nadřízeným. Spoustu věcí jsem si mohl sám vyzkoušet. Jakýkoliv můj dotaz byl bez vykrucování zodpovězen. Po stáži jsem byl opravdu nadšen. Těším se na naší budoucí spolupráci.

Lucie - Studentka OA

Spolupráce s Aničkou mi přinesla hodně nových zkušeností, co se hodí nejen ve škole, ale také v pracovním procesu. Pomáhala jsem ji s přípravou prezentací k finanční gramotnosti. Kromě přípravy ke školením jsem měla možnost vidět schůzky v praxi a vyzkoušet si komunikaci s klienty. Baví mě, jak je Anička plná energie a celkově má ke všemu přístup s dobrou náladou.