anna Šmídová

Bez peněz to nejde. Jsou důležitou součástí našich životů. Proč nás ale nikde neučí, jak s nimi správně nakládat, abychom jich časem měli více, ne méně?

anna Šmídová

o mně

Jsem absolventkou Technické univerzity v Liberci, ekonomické fakulty, kde jsem studovala finanční služby. Tento obor jsem si vybrala proto, že jsem chtěla penězům rozumět a umět se správně rozhodovat na finančním trhu. Škola mi dala teoretické základy a praxi jsem získala spoluprací se společností Partners.
 
 Pracovní zkušenosti z finančních institucí mi dali jasně najevo, že jsou vždy dvě cesty, jak se dá daná práce dělat. Buď jen tak pro výdělek a nebo se smyslem, jasnou filosofií a hodnotami. Já si vybrala tu druhou variantu, protože mám ráda, když se mohu podívat přes rameno a vidím dobře odvedenou práci.

Školení finanční gramotnosti

Lektorkou finanční gramotnosti jsem se stala v roce 2018, protože ze své praxe vím, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Odškolené lekce mám na základních, středních i vysokých školách, kde studentům propojuji teoretické pojmy s příklady z praxe. Na základě správných informací se studenti nebudou zbytečně dostávat do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporuji vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků.

Co vás čeká

Naučím vás, jak mít své peníze pod kontrolou, účinnou obranu proti neférovému jednání, zabezpečit a ochránit svou rodinu a udržet si svůj životní standard i ve vyšším věku.

Co nabízíme

Jsem tu pro všechny. Školení na míru potřeb školy, firmy, pro rodiče i seniory.

× Děkujeme za Váš zájem o školení finanční gramotnosti. Budeme Vás kontaktovat.
× Odeslání formuláře se nezdařilo.