Reference

Co říkají naši klienti a spolupracovníci:

Claudia - Studentka VŠ

Ve spolupráci s Aničkou jsem se naučila především správně komunikovat. Pocit zodpovědnosti mě učil dělat věci nejlíp, jak dokážu a vzbuzoval ve mě zároveň touhu podat co nejlepší výkon. Dále si odnáším spoustu znalostí nejen v oblasti produktů ale především fungování finančního trhu. Vnímám to jako důležitý start do života a jsem vděčná, že teď vstupuji do života vybavená nejen znalostmi ale především zkušenostmi.

Adam - Student OA

Se stáží u Aničky v týmu jsem byl nad míru spokojen. Dostal jsem možnost nahlédnout na různé typy schůzek. Viděl jsem náborovou schůzku s novými kolegy, servisní schůzku se stávajícími klienty, poslechl jsem si týmové porady a měl jsem možnost navštívit také dva semináře v rámci Trainee akademie. Během stáže jsem si také vyzkoušel připravit několik podkladů pro klienty. Nejdůležitější pro mě bylo nabíraní zkušeností v rámci obchodního jednání. Rozhodně nešlo o klasickou stáž, kde nosíte kávu nadřízeným. Spoustu věcí jsem si mohl sám vyzkoušet. Jakýkoliv můj dotaz byl bez vykrucování zodpovězen. Po stáži jsem byl opravdu nadšen. Těším se na naší budoucí spolupráci.

Lucie - Studentka OA

Spolupráce s Aničkou mi přinesla hodně nových zkušeností, co se hodí nejen ve škole, ale také v pracovním procesu. Pomáhala jsem ji s přípravou prezentací k finanční gramotnosti. Kromě přípravy ke školením jsem měla možnost vidět schůzky v praxi a vyzkoušet si komunikaci s klienty. Baví mě, jak je Anička plná energie a celkově má ke všemu přístup s dobrou náladou.

Mirek - IT specialista

Spolupráci i komunikaci nelze hodnotit jinak, než naprosto výborně. Anička si u mě již vybudovala pevnou důvěru, hlavně díky jejímu přehledu a skutečným zapálením pro věc. Nesmírně oceňuji i otevřenost vůči mým návrhům a maximální snahu vždy dosáhnout výsledku, se kterým budu spokojený.

Honza - IT správa softwaru

Děkuji Anně Šmídové za vyřešení komplikovaného případu refinancování hypotéčního úvěru s dodatečným vyjednáním nižší úrokové sazby. Ve výsledku mi ušetřila statisícové částky.

Vlaďka - Profesorka

Moje finanční poradkyně Anička je velmi schopná a ochotná. Když se na ni obrátím s nějakým dotazem nebo prosbou, okamžitě reaguje a vždy se mi snaží pomoci. Její vstřícný přístup k mým financím i k mé osobě je příkladný a řekla bych, že i často nevídaný.

Alla - Učitelka ZŠ

S naší spolupráci jsem nad míru spokojená. Oceňuji individuální přístup, flexibilitu a profesionální jednání. Vždy mi Anička dokázala mým požadavkům vyhovět a poradit. A těším se na další a dlouhodobou spolupráci.

Miloš - Informační technik

Přátelská, ochotná, trpělivá, vždy poctivě připravena a pomáhá najít řešení na míru.

Láďa - Geodet

Slečna Šmídová je velice poctivá v tom, co dělá. Snaží se vždy vysvětlit vše do posledního detailu a najít nejlepší možná řešení. Zároveň se s ní velice dobře a operativně komunikuje.

Jana - Marketingová specialistka

Anička je nejmilejší finanční poradkyně s jakou jsem kdy spolupracovala. Vyzná se v mnohovrstevnatém finančním systému a vysvětlí věci tak, že jim rozumím. Když si nevím rady, ověří možnosti a společně vybereme směr, který odpovídá mé dlouhodobé finanční strategii. Je vidět, jak ji práce baví. Netlačí mi další produkty, ale nabízí řešení, která dávají smysl. Pevně věřím, že v tomto klientsko-poradenském vztahu zestárneme, bohaté a šťastné.