Reference

Jméno máme jen jedno, a proto nejlepší vizitkou je spokojenost mých klientů.
Reference
Mirek

Spolupráci i komunikaci nelze hodnotit jinak, než naprosto výborně. Anička si u mě již vybudovala pevnou důvěru, hlavně díky jejímu přehledu a skutečným zapálením pro věc. Nesmírně oceňuji i otevřenost vůči mým návrhům a maximální snahu vždy dosáhnout výsledku, se kterým budu spokojený.

Reference
Jan

Děkuji Anně Šmídové za vyřešení komplikovaného případu refinancování hypotéčního úvěru s dodatečným vyjednáním nižší úrokové sazby. Ve výsledku mi ušetřila statisícové částky.

Reference
Vlaďka

Moje finanční poradkyně Anička je velmi schopná a ochotná. Když se na ni obrátím s nějakým dotazem nebo prosbou, okamžitě reaguje a vždy se mi snaží pomoci. Její vstřícný přístup k mým financím i k mé osobě je příkladný a řekla bych, že i často nevídaný.

Reference
Alla

S naší spolupráci jsem nad míru spokojená. Oceňuji individuální přístup, flexibilitu a profesionální jednání. Vždy mi Anička dokázala mým požadavkům vyhovět a poradit. A těším se na další a dlouhodobou spolupráci.

Reference
Miloš

Přátelská, ochotná, trpělivá, vždy poctivě připravena a pomáhá najít řešení na míru.

Reference
Láďa

Slečna Šmídová je velice poctivá v tom, co dělá. Snaží se vždy vysvětlit vše do posledního detailu a najít nejlepší možná řešení. Zároveň se s ní velice dobře a operativně komunikuje.

Reference
Jana

Anička je nejmilejší finanční poradkyně, s jakou jsem kdy spolupracovala. Vyzná se v mnohavrstevnatém finančním systému a vysvětlí věci tak, že jim rozumím. Když si nevím rady, ověří možnosti a společně vybereme směr, který odpovídá mé dlouhodobé finanční strategii. Je vidět, jak ji práce baví. Netlačí mi další produkty, ale nabízí řešení, která dávají smysl. Pevně věřím, že v tomto klientsko-poradenském vztahu zestárneme, bohaté a šťastné.